Güncel Kataloglar

Kurumsal

Teknolüks Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi faaliyetine 2008 yılında İstanbul Karaköy’de başlamış,

* 2010 yılında Ankara Depo ve Showroom’unu,

* 2015 yılında Samsun Depo ve Showroom’unu

Hizmete Açmıştır.

Teknolüks Aydınlatma, 2018 de “LED Aydınlatma ve Teknolojileri” konusunda dünyada yaşanan güncel gelişmeleri Bamyum Markası ile e-ticaret dünyasına adım atmıştır.

Uluslararası geçerliliğe sahip kalite ve standart belgeli olarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Bilinen tüm e-ticaret pazar yeri sitelerinde satış yapmakta ve ulusal bayi ağını oluşturmaktadır.

Teknolojik gelişmelerin hızlı bir takipçisi olan Teknolüks Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, yenilikçi yaklaşımının yanında çevreye duyarlı teknolojilerin geliştirilmesine de sürekli destek vermektedir. 

Royaltech markası ile deneyim ve tecrübesini , sahip olduğu geniş ürün gamını , bayiliklerini üstlendiği ulusal ve uluslarası birçok aydınlatma firmasının ürünleri ile zenginleştirerek , daha büyük kitlelere ulaştırabilmek adına proje hizmeti vermek amacıyla kurulmuş olup , üretim , ihracat ve ithalat rakamları ile aydınlatma sektöründe ki yerini almıştır.

Ürünlerin yaşam eğrilerinin , hızla değiştiği bu pazar içinde , güvende olabilmek ve rekabette her an önde olmak amacıyla Royaltech Aydınlatma her ürün kategorisinde önde gelen ve çoğu zaman birbiriyle rekabet eden, kendi ürünlerini stoğunda bulundurmaktadır.

Royaltech pazarladığı ürün gamında ki yüksek kalite anlayışını , firma kadro ve personeline ve şirketin tüm faaliyet alanlarına da uygulamayı hedeflemiştir.

Royaltech Aydınlatma ürünlerini tüketici ile buluştururken ;

Müşterilerimizin dünya çapında güvenle , heyecanla ve sevgiyle anılan iş ortağı olmak vizyonu ile aydınlığı yarınlara taşımak hedefindeyiz.